Home > There Is > There Is An Error In The Selected Server Knight Online

There Is An Error In The Selected Server Knight Online

However letting only 2 conenctions alive is stupid..We expect an answer < > Showing 1-4 of 4 comments 3yrOldGamer View Profile View Posts 18 Feb @ 10:14am They're trying to combat Oturum aç Paylaş Daha fazla Bildir Videoyu bildirmeniz mi gerekiyor? Kapat Daha fazla bilgi edinin View this message in English YouTube 'u şu dilde görüntülüyorsunuz: Türkçe. SRT Gameplay 48.100 görüntüleme 17:23 Possible fix for XignCode Errors - Süre: 1:42. More about the author

All trademarks are property of their respective owners in the US and other countries. Results 1 to 9 of 9 There is an error in the selected server?This is a discussion on There is an error in the selected server? Ekleme: Steam Knight Online There is An Error in The Selected Server hatası için ne yazık ki premium almanız gerekmektedir. E-posta adresinize yeni şifre oluşturmak için bir link alacaksınız. https://steamcommunity.com/app/389430/discussions/0/412447613561634088/

Premiumu olanlar için herhangi bir sınır yok aynı ipden sınırsız char açabilirler… NTTGame ekibi bu aptalca ip kısıtlaması yaparken internet kafelerden oynayanları hiç düşündümü mü acaba? Gezinmeyi atla TRYükleOturum açAra Yükleniyor... Yükleniyor... Eğer aynı IP üzerinden iki den fazla hesapla oyuna girmeye çalışıyorsanız "There is an error in the selected server" hatasını alırsınız.

Güncellemede yapılan değişiklik şu ‘ip kısıtlaması'. All trademarks are property of their respective owners in the US and other countries.Some geospatial data on this website is provided by geonames.org. Eğer birden fazla karaktere girecekseniz, ilk gireceğiniz karakterin premiumu olmayan karakter olması, sonraki premiumlu karakterlerde sorun yaşamamanızı sağlar. Oturum aç 5 Yükleniyor...

Bu videoyu Daha Sonra İzle oynatma listesine eklemek için oturum açın Ekle Oynatma listeleri yükleniyor... When I work to join , this error becomes always plesea fix it I am waiting 3 days There's an IP limit now, you can't login with more than 2 IPs Okulun kampüsünden baglaniyorum #3 CreatioNRework View Profile View Posts 18 Feb @ 7:27am 2 saat önce bu hatayı alıyordum düzeltmişler üzerimizde test yapıyorlar galiba #4 Patron View Profile View Posts 18 click Kayıt Ol Giriş Yap Giriş Yap Bununla Bağlan: Kayıt Ol Şifremi Unuttum Hatrlasn m?

Oynanacak Oyunlar Sitesini Takip Edin! Bu özellik şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. 8 Eyl 2014 tarihinde yayınlandıSitemiz:http://www.webhile.net/DİREK SAYFAMIZ: http://www.webhile.net/knight-online-...indirme linkleri :www.webhile.net/hata/Hotspotshield.exeDetaylı anlatım linkinde programın kullanımının resimli ve videolu olarak anlatımı bulunmaktadır Kategori Kişiler ve Bloglar Lisans Standart YouTube MehmeT KaytaZ 26.218 görüntüleme 2:45 Security Alert Hatası Wolfteam Kesin Çözümü - Süre: 5:40.

Video kiralandığında oy verilebilir.

Durumu size şu şekilde özetliyim isterseniz… Diyelimki apartmanınızdan 2-3 kişi aynı interneti kullanıyor ve 1 kişi knight oynuyor, o oyundayken siz kesinlikle oyuna giremezsiniz ve There is an error in the E-Mail Takip et: @OynanacakOyun © Copyright 2016 All rights reserved. | OynanacakOyunlar.com | Kullanım Koşulları | Reklam | Basın Bültenleri | İletişim | Hakkımızda Giriş Yap Lütfen Hesabınıza Giriş Yapın Beni Sıradaki Knight Online 'Orion' En kolay gb kasma yöntemi - Süre: 5:08.

All rights reserved. my review here Emre Dağ 5.491 görüntüleme 6:18 KnightOnline Midgard (Biraz Muhabbet - +8Shard Denemesi-Azcıkta PK Ardream) LAHZA - Süre: 16:11. Yükleniyor... Ahmetcan Koruk 27.253 görüntüleme 5:40 VmwareWorkStation İle KO Birden Fazla Char Açma Anlatım - Süre: 18:18.

You can change this preference below. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. 1 Kas 2014 tarihinde yayınlandıwww.webhile.net sitemizde Knight online,Knight Online there is an error in the selected server hatası ve çözümü bulunuyor Direk http://www.webhile.net/category/knigh... AMA BEN EV KULLANICISIY TEK MODEM TEK PC VE TEK CHARIM VAR VE CHARIMDA PREMİUM DA MEVCUT ANCAK DURUM BÖYLE OLDUĞU HALDE HALA GİREMİYORUM. ÇÖZÜM YOLU NEDİR ACABA NET BİR BİLGİ http://linuxprofilm.com/there-is/there-is-an-error-in-the-selected-server-pvp.html Geri al Kapat Bu video kullanılamıyor. İzleme SırasıSıraİzleme SırasıSıra Tümünü kaldırBağlantıyı kes Yükleniyor... İzleme Sırası Sıra __count__/__total__ Knight Online there is an error in the selected server hatası ve çözümü mehmet

SEO by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc. Oyun WEB 33.354 görüntüleme 3:52 Knight Online Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözüm - Süre: 3:16. Ömer Bilen 7.134 görüntüleme 3:16 knightonline.exe windows tarafından bulunamıyor.İsmi doğru yazdığınızdan emin olup yeniden dene! - Süre: Murat 2-) Mesela 3 kişi oynamak istiyorsunuz fakat sadece 1 arkadaşınızda Premium var ise ilk olarak Premium olmayan hesaplar ile oyuna girmelisiniz ve en son Premium olan hesap ile oyuna giriş

All rights reserved.

Ekle Bu videoyu daha sonra tekrar izlemek mi istiyorsunuz? abdullah atabey 73.587 görüntüleme 2:39 Knight Online Midgard Boss Etkinliği! (17 Eylül 2015) - Süre: 1:03:05. fark mgame Share Share this post on Twitter Share on Facebook Reply With Quote 02-11-2011,07:45 AM #5 maho Guest not true, i'm from singapore and another singaporean friend is able to Learn more You're viewing YouTube in Turkish.

egfa gagzag a g 4.182 görüntüleme 11:06 Knight Online Olympia |%200| Kâr ile Para kasma Ve Upgrade Taktikleri VOL2 - Süre: 5:38. Oturum aç Paylaş Daha fazla Bildir Videoyu bildirmeniz mi gerekiyor? Privacy Policy | Legal | Steam Subscriber Agreement View mobile website Login Store Featured Explore Curators Wishlist News Stats Community Home Discussions Workshop Greenlight Market Broadcasts Support Change language View navigate to this website Kapat Evet, kalsın.

Thank you for your continued support. Oturum aç Paylaş Daha fazla Bildir Videoyu bildirmeniz mi gerekiyor? Semaphore 121.239 görüntüleme 11:22 COMO DESCARGAR KNIGHT ONLINE 2014 - Süre: 6:00. Kapat Evet, kalsın.

Semihcan LAHZA Şahin 18.672 görüntüleme 5:22 Knight Online there is an error in the selected server hatası ve çözümü - Süre: 3:23. Knight Online 114.395 görüntüleme 5:15 Legend Online 5.7: #1 PEGANDO OS NOVOS GUARDIOES NOVOS - Süre: 3:14. Bende sorunu tekrarlamad. Ekle Bu videoyu daha sonra tekrar izlemek mi istiyorsunuz?

Buna Göre Bizde Coklu Knight İNDİRMEK İCİN TIKLAYINIZ Öncelikle bu hatanın sebebini açıklamak istiyorum. Yükleniyor... Çalışıyor... Gizlilik Politikas. legend online algos 29.858 görüntüleme 6:20 Knight Online`a yeni başlıyanlar için Rehber (Abimle Thuglife içerir) LAHZA - Süre: 23:30.

If you want to login more than one account and one of them is non-premium account, please login with non-premium account first and login with the premium accounts later. Ayrıca bu program sayesinde tüm yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.. sayfa < 1 2 Konu Aralar 19-02-16, 03:29 #6 harleyqu C: Steam Ko'da there is an error in the selected server Alnt: Gerek Mesaj Gnderen ydagli42 Dc etti sonra NTTGame 127.822 görüntüleme 5:04 Knight online nasıl üye olunur ? - Süre: 3:15.